לוגו של פרורסו
חץ לחזור לדף הקודם

אפטר שייב או קולון - מה ההבדלים בין אפטרשייב לקולון?

כשמדובר על ניחוחות של גברים קל להתבלבל בין אפטר שייב למי קולון, שניהם מריחים מצוין ושניהם ידועים כמעולים לסגירת טקס הגילוח. יחד עם זאת לשניהם מטרות שונות.


אז מה המטרה של כל אחד מהם תכל'ס?


מה זה אפטר שייב?


תחשבו על פעולת הגילוח כטראומה שהעור עובר כתוצאה משימוש במתכת חדה על פני אחד האזורים הדקים והרגישים ביותר בגופכם – עור הפנים. שימוש באפטר שייב נוזלי או באפטר שייב באלם מעניק הגנה לעור הפנים ושומר עליו נקי ובריא.

  1. כפי שכל גבר יודע, האפטר שייב הוא מוצר שמורחים אותו על העור בסיום הגילוח. הוא מנקה ומחטא את העור וסוגר את הנקבוביות ומונע כניסת חיידקים ומזהמים לעור.

  2. פעולת הגילוח מסירה את השומנים הטבעיים של העור האחראים להגן עליו ושומרים על בריאותו. האפטר שייב ובייחוד האפטר שייב באלם, מחזירים את הלחות שאבדה ומונעים התייבשות של העור.


מה אפטר שייב עושה?


כשהסכין או התער החדים מחליקים על פני הזיפים הם באים במגע הדוק עם נקבוביות העור שנפתחות וחשופות יותר לחיידקים, העלולים להצטבר על התער או הסכין.


האפטר שייב של פרורסו המכיל רכיבים טבעיים כמו תמצית שמן אקליפטוס, מנקה מחטא וסוגר את הנקבוביות במטרה למנוע חדירה של חיידקים ומזהמים לעור. בנוסף, מכיל שמן הממליס (Witch Hazel) הידוע בסגולותיו לשיקום ואיחוד העור והתמודדות עם עצירת דימומים הנגרמים במהלך הגילוח.


מהם המרכיבים המרכזיים של האפטר שייב?


האפטר שייב בעל הפורמולה המסורתית של פרורסו מכיל שני מרכיבים עיקריים:


תמצית שמן אקליפטוס

בשמן האקליפטוס קיים מרכיב אנטי מיקרוביאלי לחיטוי ומניעת התפתחות של מזהמים המזרז את תהליך ההחלמה והשיקום של העור ע"י איחוד העור מחדש.תמצית שמן הממליס (Witch Hazel)

תכונתו הרפואית הבולטת ביותר של הממליס הוא יכולת הריפוי הגבוהה שלו, הוא מכווץ ומקטין הפרשות ודימומים, יוצר מעין שכבת מגן על העור ומשפר את יכולות ההחלמה של רקמות העור. במידה ונחתכת בטעות במהלך במהלך הגילוח, טיפה של אפטרשייב המכיל שמן ממליס תשלוט היטב על הדימום ותעצור אותו.

שימו לב! כשאתם קונים אפטר שייב חשוב לבדוק שהוא אינו מכיל פרבנים, סיליקונים או שמנים מינרלים המזיקים לעור.

למי שיש עור רגיש יותר או כזה הנוטה ליובש ולא מעוניין באפטר שייב עם אלכוהול, אנו ממליצים לו להשתמש באפטר שייב באלם של פרורסו שהוא נטול אלכוהול ובעל מרקם קרמי המעניק לחות והזנה מוגברת לעור הפנים.

הברבר מאסטר של פרורסו מסביר על ההבדל בין אפטרשייב נוזלי לאפטרשייב באלם


מתי ואיך משתמשים באפטר שייב?