לוגו של פרורסו
חץ לחזור לדף הקודם

איך משתמשים בשמן לזקן? המדריך למתחילים

במאמר נענה על השאלות:


הברבר מאסטר של פרורסו מדגים איך להשתמש בשמן לזקן


למה צריך שמן לזקן?


שמן לזקן עושה הרבה מאוד:


מחזיר את השמנים הטבעיים לעור שמתחת לזקן וככה מעודד צמיחה בריאה ומלאה יותר של הזקן

שטיפת הפנים עם שמפו, מסירה את השומן הטבעי של העור הדרוש לצמיחה בריאה של שיערות הזקן ושימוש בשמן לזקן הוא חיוני מאוד כדי להחזיר את הלחות שאבדה. בנוסף ככל שהזקן שלך ארוך ככה העור שלך צריך יותר מן השומן הטבעי אחרת הוא יתייבש וישבר.


מפסיק את הגירוד המעצבן המתלווה לגידול זקן בשבועות הראשונים

האתגר הכי גדול בגידול זקן הוא לעבור את השבועות הראשונים בשלום. אם יש משהו שעלול להסית אותך מהמטרה של גידול זקן בריא ומלא זה הגירוד המעצבן שמתלווה לצמיחת זקיקי השיער החדשים שחודרים מבעד לעור כמו סכינים חדות וגורמות לגרד מעצבן. שימוש בשמן לזקן של פרורסו או באלם של פרורסו המכילים שמן אקליפטוס יקלו על תחושת הגירוד ויפסיקו אותו מיד.


טיפול יעיל למניעת קשקשים

מה הגורם המרכזי לקשקשים בזקן? כאן נכנס שוב השומן הטבעי שהעור מייצר. עור הפנים שונה מעור הקרקפת, הזקן שלך צריך כמות שומן טבעי גדולה יותר כדי לצמוח בצורה בריאה. חוסר בשומן טבעי גורם ליובש ויובש מתמשך בזקן מוביל לקשקשים. השמן לזקן יסייע לעור להחזיר את השומן הטבעי שדרוש להזנת העור וצמיחת הזקן ויעלים את הקשקשים.


מעולה לעיצוב וסידור הזקן

ככל שהזקן ארוך יותר ככה הסיכוי למלחמת שיערות סוררות וסבכים בשיערות הזקן גדולה יותר. עם השמן לזקן הניצחון הוא שלך! השמן יעזור לך בהתמודדות מול השיערות הסוררות, יקל על פעולת הסירוק והתרת הסבכים וימנע ממך לקלל כל פעם מחדש כשתסרק את זקנך. בנוסף, לשמן יש גימור מבריק מה שיקנה לזקן שלך זוהר ומראה מלא ובריא.האם שמן לזקן באמת גורם לשיער לצמוח מהר יותר?


מה שקובע את קצב צמיחת השיער זה בין השאר הפוטנציאל הגנטי שלך ותזונה. שמן לזקן וכל חומר אחר לא יכולים לשנות את הקצב בו שיערך צומח אלא אם כן זה תוסף תזונה שנספג בגופך, כזה שנכנס דרך הפה ולא דרך העור, יחד עם זאת כן יש לו השפעה גדולה על האופן בו שיערות הזקן שלך יגדלו, השמן מספק את התנאים הטובים ביותר לגדילת זקן מפואר ובריא כזה שתוכל להתגאות בו.


שמן לזקן אומנם לא יכול להשפיע על קצב הצמיחה אבל הוא כן חיוני לגידול זקן מלא ובריא. ברגע שהשיערה יוצאת אל אוויר העולם ומבצבצת מעל לפני העור היא זקוקה לשמן כדי להמשיך לצמוח בצורה בריאה. זקן ללא הזנה עלול להישבר ולהתייבש, ובמקרה כזה גם קצב צמיחה מהיר וגנטיקה טובה לא יוכלו לעזור לך. לא כל שמן לזקן הוא טוב עבורך ומעודד צמיחה בריאה, חשוב שתעבור על המרכיבים של השמן לפני הרכישה ובדוק שהשמן אינו מכיל מרכיבים וכימיקלים שעלולים לפגוע בו כמו סיליקונים, פרבנים, שמנים מינרליים או צבעים מלאכותיים, שיגרמו לך בדיוק את ההפך.


השמן לזקן של פרורסו הוא הפתרון המושלם לעידוד צמיחה וגדילה בריאה של הזקן. השמן עשיר בויטמינים כמו: אומגה 3 ו-6, שמן אגוזי מקדמיה, שמן אבוקדו ושמנים חיוניים נוספים המעניקים לזקן את כל התנאים שהוא צריך לצמיחה בריאה. השמן מחזיר את ההזנה שהעור שלך צריך, מרכך אותו, מחזק את סיב השיערה ומונע קצוות שיער מפוצלים. שימוש יומיומי בשמן לזקן יגרום לזקן שלך להיראות בריא ומלא ברק והוא אינו מכיל סיליקונים, פרבנים, שמנים מינרליים או צבעים מלאכותיים. בנוסף היתרון הגדול שלו שהוא מגיע בשני ריחות שיגרמו לזקן שלכם להריח מצוין. האחד בריח מתקתק לאוהבי הריחות הגבריים והמורכבים של Wood and Spice והשני בריח פרשי ורענן לאוהבי הריחות המרעננים של פירות הדר לימוניים ה- Azur Lime.


מהו הזמן הנכון להשתמש בשמן לזקן?


הזמן הנכון ביותר להשתמש בשמן לזקן הוא מיד אחרי מקלחת או שטיפת הפנים עם שמפו לזקן. הזקן שלך יהיה נקי והנקבוביות בעור יפתחו. בנוסף שטיפת הזקן עם שמפו מסירה את השמנים הטבעיים וזה הזמן להחזיר אותם. יבש את זקנך בעדינות עם מגבת אך השאר אותו לח מעט, לא מורחים שמן לזקן על זקן רטוב מידי.

כמה טיפות של שמן לזקן צריך לשים על הזקן?


מה שקובע את כמות השמן שהזקן שלך צריך הוא אורך ועובי הזקן, פשוט כמו שזה נשמע. כדי שלא תצטרך לנחש הכנו לך מדריך קצר.

  • זקן בן חודש – 3-4 טיפות